Haberler

kategorisine ait Haberler

 • EGGER Türkiye, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından düzenlenen 2022 İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde kendi kategorisinde 3.lük ödülüyle onurlandırıldı .

  İstikrar ve kalitenin taçlandığı başarı öyküsü

  1999^dan bu yana faaliyet gösteren EGGER Gebze kenar bandı üretim tesisi, dünyanın en büyük 3. Kenar bandı üreticisi olarak bu yılda ihracatın yıldızları ödül töreninden ödülle ayrıldı.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  406
 • Leon Orman Ürünleri, melamin kenar bandı, mobilya keçeleri, vida tapaları, kenar bandı ile alakalı dünya pazarındaki boşluğu doldurmak için Ağustos 2020 de kuruldu.

  Genç ve dinamik ekibi ile tüm bölgelerden gelen müşterilerinin ihtiyaçlarını dinlemekte, esnek ve anlayışlı davranarak tüm talepleri karşılamaktadır.

  Leon Orman Ürünleri 2020’den bu yana tutkallı melamin kenar bandı, vida tapaları, mobilya keçeleri, peel & stick dekoratif kenar bandı ve kenar bandı düzeltici ve traşlama araçları üretimi yapmaktadır.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  487
 • Bir ticaret fuarı düşünün ki, tüm tedarik zincirinin gelişiminin arkasındaki itici güç olsun!..

  SICAM’ın Pordenone’yi her yıl ziyaret eden bileşen ve aksesuar şirketlerine sunduğu geniş uluslararası katılım yelpazesi genişliyor ve giderek daha küresel hale geliyor: fuarda yer alan 590 şirkete ek olarak, geçen Ekim ayındaki (etkinliğin on üçüncüsü) 8.475 şirkete yer verildi. Beş kıtadan ziyaret gerçekleşti; Mevcut profesyonellerin %42’sinden fazlası 116 farklı ülkeden, deniz aşırı ülkelerden geldi. Bu rakamlar bir rekor ve her şeyden önce, fuarımız tarafından garanti edilen uluslararası pazarların giderek daha geniş bir şekilde kapsandığının somut bir teyidiydi.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  419
 • 30 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25. kez kapılarını ziyaretçilerine açacak olan İntermob, mobilya sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Uluslararası bir iş platformu olan fuarın, katılımcılarına ihracatlarını artırmak, sektör uzmanlarıyla görüş ve deneyim alışverişinde bulunmak için mükemmel fırsatlar yaratması hedefleniyor.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  473
 • Schattdecor, interzum fuarı için tam vaktinde gerçekleştirdiği yeni trend konsepti lansmanıyla tasarım dünyasını "Freiraum" ile buluşturdu. Bugünün yaratıcıları ve geliştiricilerinin, teknolojinin ilerleme fırsatlarından ve yeni nesil zeki beyinlerden faydalanabileceğine dikkat çeken Schattdecor, pozitif bir gelecek için sektöre yeni ve ilham verici çözümler getiriyor. Kelime anlamıyla serbest alanı ifade eden "Freiraum" ile düşünce ve tasarım alanında sınırlar ortadan kalkıyor ve gelecek için sınırsız özgürlük fırsatları doğuyor. İşte "Şimdi Her Şey Mümkün"!
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  437
 • 2002’de başladığı ofis iç mekan tasarımı yolculuğunu ulusal ve uluslararası düzeyde sürdüren Mod Tasarım; mobilya, bölme sistemleri, çağrı merkezi çözümleri ve kişisel nitelikli çalışma alanı üreticisi olarak faaliyet gösteriyor. Dita Mimarlık, Ofisci, Rubi By ve Mod Panel markalarıyla nitelikli, insan odaklı ve modern tasarımlara imza atan firma müşterilerine bütünleşik hizmet konforu sağlıyor.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  0
 • İtibar Akademisi ve Beykoz Üniversitesi iş birliğiyle 15 bin kişiyle görüşülerek gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi araştırması sonuçlarına göre İç ve Dış Cephe Boyası kategorisinin ’en itibarlı markası’ Filli Boya oldu.
  Türkiye’nin en itibarlı kurum ve markalarının belirlendiği Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçları ödül töreniyle açıklandı. Beykoz Üniversitesi ve İtibar Akademisi iş birliğiyle 15 bin kişiyle görüşülerek belirlenen sonuçlara göre Filli Boya, İç ve Dış Cephe Boyası kategorisinde en itibarlı boya markası seçildi.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  371
 • Türkiye zorlu bir maratondan ve çok, çekişmeli bir seçim atmosferinden sonra; şimdi kendi dengelerini kurmaya çalışıyor. İktidar yeni kadrolarla farklı bir ekonomik süreç izleyeceğini söyleyerek reel ekonominin kurallarıyla çalışacaklarını, bu düşünceyle de maliyeden, Maliye’den,Merkez bankası yönetimine, iç işlerinden Dış işlerine kadar tüm kilit kadroları değiştirdi. Özellikle Maliye ve Merkez bankası deneyimli kadrolarla güçlendirildi, dilerim bu kadroların bağımsız çalışmalarına müdahale edilerek topluma açıklanan çizgilerinden sapmazlar.
  19 Temmuz 2023 Çarşamba
  291
 • Furnicept.com, aradığınız tüm mobilya ve mutfak aksesuarlarının yeni adresi!
  19 Haziran 2023 Pazartesi
  571
 • Furnicept Kontrat olarak müşterilerimizin bize duyduğu güveninin en önemli göstergesi, lansman projemiz olarak en büyük 3 uluslararası tedarikçi arasında yer aldığımız DÜNYANIN EN BÜYÜK FUTBOL ETKİNLİĞİ olmuştur.
  19 Haziran 2023 Pazartesi
  497
 • 50. yılını, üstün tasarım ve teknoloji ile birleştirdiği ürünleri ve uygulamaları ile kutlayan SAMET, Interzum 2023’de 50.Yılına özel fuar ziyaretçileri için oluşturduğu deneyim alanında tüm dijital yeniliklerini teknolojik bir şölenle sunduğu "CUBE" ile fuara damgasını vurdu.
  31 Mayıs 2023 Çarşamba
  570
 • Bir sonraki LIGNA etkinliği 26-30 Mayıs 2025 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  Almanya’nın Hannover kentinde 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleşen dünyanın önde gelen ahşap ve ağaç işleme fuarı LIGNA 2023, sayısız yenilik ve ilham dolu 5 günle birçok iş bağlantısı oluşturma fırsatı sundu. 50 farklı ülkeden 1.300 katılımcı şirketin bir araya gelmesiyle; ahşap endüstrisi, mobilya yapımı endüstrisi, ahşap işleme ticareti ve birincil sektör için çözüm önerileri masaya yatırıldı. Sürdürülebilirlik ve dijitalleşme mega trendlerinin odak noktası olduğu fuara ev sahibi Almanya’nın yanı sıra dünyanın dört bir yanından büyük ilgi gösterildi. 160 farklı ülkeden gelen 80 bin ziyaretçi, akıllı makineler ve kaynak tasarrufu sağlayan üretim süreçleri hakkında bilgi edinme fırsatı yakaladı.
  26 Mayıs 2023 Cuma
  540