Biesse bir Technology Days etkinliğini daha geride bıraktı.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery - fair - mobilya fuarları - woodworking machinery - ahsap makineleri- glue-yapıştırıcı tutkal-

Biesse bir Technology Days etkinliğini daha geride bıraktı.

20-07-2023
Biesse bir Technology Days etkinliğini daha geride bıraktı.
7-8 Haziran tarihlerinde Biesse Türkiye, İstanbul Maltepe’de bulunan showroomunda bir Technology Days etkinliğini daha geride bıraktı. İki gün süren etkinliğe 30’a yakın ziyaretçi katılım gösterdi.

 

Etkinlik süresince Biesse teknolojileri meraklıları ile buluştu. Canlı demolar eşliğinde uzman Biesse ekibi tarafından tanıtılan makineler, katılım sağlayan ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

          Biesse Türkiye ve Orta Doğu Pazarlama ve İletişim Müdürü Deniz Candamar Kalyoncu etkinliğe dair şu detayları paylaştı: ‘’Biesse olarak ağaç, cam, taş ve ileri mühendislik malzemelerini işleyebilen makine ve entegre hatlar tasarlıyor, üretiyoruz. Globalde faaliyet gösteren bir şirket olarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek için gelişmeye, büyümeye devam ediyoruz.

         Gerçekleştirdiğimiz showroom etkinlikleri sayesinde hem mevcuttaki iş ortaklarımız ile ilişkilerimizi güçlendirmek, gelecek yatırımlarına çözüm ortağı olabilmek anlamında bize yardımcı oluyor hem de yeni potansiyel müşterilerimizi tanımak, ihtiyaçlarını doğru tespit edip onlara Biesse’nin sağlayacağı avantajları anlatmak adına bizler için harika bir iletişim platformu oluyor. Ayrıca Türkiye&Orta Doğu pazarında, İstanbul ve Dubai’de bulunan ofis ve showroomlarımız sayesinde uzman ekibimiz ile 360 derece hizmet verebilme kabiliyetine sahip olmanın avantajlarını da iş ortaklarımıza hissettirme şansını yakalıyoruz. Yıl boyu etkinlik olsun olmasın, Biesse teknolojilerini yakından tanımak isteyen herkesi showroomlarımızda bulunan, calışır durumdaki teknolojilerimizi çalışır durumda keşfetmeye davet ediyoruz.

 

  Biesse Türkiye'nin yeniliklere öncülük eden çözümleri hakkında detaylı bilgi ve daha fazla bilgi için www.biesseturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilir veya +90 216 528 58 00 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 

Biesse; ahşap, cam, taş, plastik ve kompozit malzemeleri işleme teknolojisinde dünya lideridir. Mobilya, inşaat, gemi yapımı, havacılık endüstrilerinin yanı sıra kapı/pencere çerçeveleri ve bileşenleri üreticileri için makineler, entegre sistemler,yazılımlar tasarlar, üretir ve dağıtımını gerçekleştirir. Şirket, 12 endüstriyel saha, 39 şube, 300 acente ve bayisi ile faaliyet göstermektedir. Müşterileri arasında İtalyan ve uluslararası tasarım alanında prestijli birçok isim yer almaktadır.

 

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak