Naci Güngör - Haberler

Naci Güngör kategorisine ait Haberler

 • Kastamonu Entegre olarak yeni yatırımlar konusunda atak ve cesur bir şirketiz. Çoklu yatırımları aynı anda devam ettirebilme kapasite ve deneyimimiz de mevcut. Stratejik planlamamız dahilindeki yatırımlarımız devam ederken, şirketimize katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz yeni fırsatlarla karşılaşırsak bunları da değerlendirmeye alıyoruz.
  Türkiye’de belli bir pazar payına ulaşınca, hammadde kaynaklarına ve pazara yakın olma hedefiyle, sürdürülebilir büyüme için, 1998 yılında yurt dışı yatırımlarımıza başladık.
  06 Şubat 2017 Pazartesi
  920
 • 1989 Romanya Devrimi’nden sonra, ’’IFET’’ Reghin firmasi devlete bagli ozel bir kurulus olan Prolemn isminde yeni bir firmaya donusturuldu. O zamanlar bu fabrikada panel, kereste, cila, kaplama ve kontrplak uretimi yapiliyordu
  12 Temmuz 2016 Salı
  977
 • Türkiye’nin küçük ve güzel bir şehrinde başlayan heyecanlı yolculuğumuz, bugün 93 ülkede başarıyla devam ediyor. Türkiye ekonomisinin büyüklüğünden güç alarak yurt içindeki başarımızı yurt dışına taşıyarak sağlam adımlarla büyümeye devam ediyoruz.
  16 Haziran 2016 Perşembe
  880
 • Bu sunumumda sektöre global bir bakış çerçevesinde, Türkiye ve dünya pazarları hakkında genel bir bilgi vereceğim. Sunumumda kullandığım verilerin bir kısımı Dünya Gıda ve Tarım Örgütü FAO ve bu sektörde sektörde iyi bilinen önemli bir danışmanlık firması olan Pöyri adlı kuruluşların araştırma ve raporlarına dayanmakta olup, bir kısmı da TÜİK verilerinden ve bizim, Kastamonu Entegre’nin kendi araştırmalarından alınmıştır. Bildiğiånize gore sektörde bilgiye ulaşmak mümkün değildir ama günümüzdeki en doğal,en sağlıklı, en güncel verilerin bunlar olduğunu söyleyebilirim.
  08 Haziran 2016 Çarşamba
  2075