Ayın yazısı - Haberler

Ayın yazısı kategorisine ait Haberler

 • 27 Şubat 2017 Pazartesi
  1351
 • 1989 Romanya Devrimi’nden sonra, ’’IFET’’ Reghin firmasi devlete bagli ozel bir kurulus olan Prolemn isminde yeni bir firmaya donusturuldu. O zamanlar bu fabrikada panel, kereste, cila, kaplama ve kontrplak uretimi yapiliyordu
  12 Temmuz 2016 Salı
  2736
 • Türkiye’nin küçük ve güzel bir şehrinde başlayan heyecanlı yolculuğumuz, bugün 93 ülkede başarıyla devam ediyor. Türkiye ekonomisinin büyüklüğünden güç alarak yurt içindeki başarımızı yurt dışına taşıyarak sağlam adımlarla büyümeye devam ediyoruz.
  16 Haziran 2016 Perşembe
  2483
 • Bu sunumumda sektöre global bir bakış çerçevesinde, Türkiye ve dünya pazarları hakkında genel bir bilgi vereceğim. Sunumumda kullandığım verilerin bir kısımı Dünya Gıda ve Tarım Örgütü FAO ve bu sektörde sektörde iyi bilinen önemli bir danışmanlık firması olan Pöyri adlı kuruluşların araştırma ve raporlarına dayanmakta olup, bir kısmı da TÜİK verilerinden ve bizim, Kastamonu Entegre’nin kendi araştırmalarından alınmıştır. Bildiğiånize gore sektörde bilgiye ulaşmak mümkün değildir ama günümüzdeki en doğal,en sağlıklı, en güncel verilerin bunlar olduğunu söyleyebilirim.
  08 Haziran 2016 Çarşamba
  4223