YILDIZ ENTEGRE’DE GELECEK ŞİMDİ BAŞLIYOR!

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

YILDIZ ENTEGRE’DE GELECEK ŞİMDİ BAŞLIYOR!

12-01-2019
YILDIZ ENTEGRE’DE GELECEK ŞİMDİ BAŞLIYOR!
Yıldız Entegre, yenilediği logosu ve dijital dönüşüm süreci ile ’Gelecek Şimdi Başlıyor’ diyor. Yıldız Entegre, "yüksek standartlarda üretim yapan, global, kreatif, inovatif, uzman ve global" bir şirket olarak yarınları sağlam temeller üzerine kurmayı hedefliyor.

Yıldız Entegre, yenilenen kurumsal kimliği ve dijital dönüşüm süreci ile orman ürünleri alanında global bir üretici olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Gücünü doğadan alan, doğanın içinden gelen; kullandığı her malzemede, ortaya koyduğu her üründe insanı odağına alan Yıldız Entegre’nin yenilenen kurumsal kimliği kapsamında yeni logosu ise doğadan ilham alıyor. 

 

Doğanın her yerinde görmeye alışık olduğumuz yaprak figürü markanın ismindeki yıldız figürü ile birleştirilerek, faaliyet alanıyla kurumsal kimliğin bütünleştirilmesinde önemli bir rol oynadı. Her bir köşesi yapraklardan oluşan yıldız formu, Yıldız Entegre’nin yeni logosunu oluşturdu.

5 NESİLDİR SÜRE GELEN TECRÜBEMİZ İLE ÇAĞI YAKALIYORUZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, teknolojik gelişmelerin; ürün pazarlama biçimlerini, tüketici beklentilerini ve rekabet koşullarını yeniden şekillendirdiğin ifade ediyor. Çağımızda, iş yapış modellerinin yaşanan teknolojik gelişmelere uyum sağlamasının gerekliliğini dile getiren Ercan Şahin, “Orman ürünleri sektörünün global oyuncusu olarak, 5 nesildir süre gelen deneyimimiz ve uzmanlığımızdan aldığımız güçle, ‘Gelecek Şimdi Başlıyor’ diyoruz. Bu hedef doğrultusunda yenilenen logomuz ve dijital dönüşüm sürecimiz ile sahip olduğumuz değerlerin yaşamakta olduğumuz çağı yakaladığına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

“Yarınları sağlam temeller üzerine kuruyoruz.”

 

Yıldız Entegre’nin yeni dönemde yeniden yapılandığının altını çizen Ercan Şahin, “Yeni logomuz, güçlü yarınların temellerini sürdürülebilir bir şekilde atmaya devam edeceğimizi ortaya koyan değerlerimizi anlatıyor: Yüksek standart! Global! Kreatif! İnovatif! Uzman! Orman ürünleri sektöründe rakiplerimizden farklılaşan bir şirket olarak hedefimiz; sahip olduğumuz global değerleri ve inovatif bakış açısını, engin bilgi birikimimiz ve yüksek standartta üretimimiz ile birleştirip, yarınları sağlam temeller üzerine kurmak” dedi. Sözlerine “Şirketlerin dijital teknolojileri yakından takip ederek yol haritalarını hazırlaması gerektiğine inanıyoruz. Rekabet gücü ve verimliliği artırmak, müşterimize her an daha yakın olmak ve pazarlamaya bütünsel bir bakış açısı kazandırmak amacıyla dijital dönüşüm sürecini başlattık. Sektöre değer katan uygulamalarımız ile dijital dönemde pazarlama sürecinde biz de varız.” diyerek devam etti.

 

YILDIZ ENTEGRE DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİ İLE FARK YARATTI

 

Yıldız Entegre, sektöre değer katacak dijital çözümler getiriyor. Yenilenen yüzü ile web sitesi kullanıcılara pek çok imkân sunuyor. IOS ve Android işlemcilerin desteklediği Yıldız Entegre ismini taşıyan aplikasyonu ise kullanıcılarına ürün seçiminde pek çok kolaylık sağlıyor.

 

3D aplikasyon ve yenilenen web sitesi ile hayaller gerçeğe dönüşüyor

 

Levha yüzeyindeki sac baskı hareketleri, ışık altındaki yansıma ve parlaklık özellikleri Türkiye’de bir ilk olarak gerçeğe en yakın şekilde Yıldız Entegre tarafından simule ediliyor.  3D aplikasyon ve web sitesi ile ürünleri üç boyutlu bir şekilde ve yüzey dokularını en gerçekçi haliyle sunan Yıldız Entegre, kullanıcılarına renk ve dokunun ötesinde, levhaya dokunulduğunda nasıl hissedebileceğini de hayal etme imkânı sunuyor. Böylece parke ustasından marangoza, satın almacıdan tasarımcıya kadar tüm karar vericiler ürünün fiziksel numunesine ihtiyaç duymadan doku ve renk uyumunu gerçekçi bir şekilde sanal ortamda deneyimleme fırsatı buluyor. Aynı zamanda web sitesi ve aplikasyonda bulunan sanal showroom özelliği,  kullanıcılara özel tasarlanmış mekânlarda tüm renklerin uygulamalarını kendi zevklerine göre tasarlama imkânı da veriyor. 

Uygulama içerisinde yeni nesil bir ürün kütüphanesi sunan aplikasyon, kullanıcı dostu bir filtreleme sistemiyle ürüne ulaşma ve 3D görüntüleme ile farklılık yaratıyor. Kullanıcılar;  tüm ürünleri görüntüleme ve yüksek çözünürlüklü olarak indirme olanağının yanı sıra, tasarım yapma ve sanal ortamda mekâna uygulama imkânına da sahip olabilecek. 

Aplikasyon içinde yer alan You Design It/ Sen Tasarla isimli fonksiyon ise, kullanıcısına serbest ölçüde oda çizimi ile kapı-pencere-mobilya yerleşimi yapmasını sağlayarak gerçekçi bir mekan hazırlamasına yardımcı olacak bir tasarım imkanı sunuyor. Fonksiyon, bu özelliğinin yanı sıra çizilen bu odalar için seçilen parkeleri ölçümleyerek metrekare bilgisini hesaplama özelliği ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. 

 

“Her zaman Ağacın İzindeyiz…”

 

Yıldız Entegre, mimari ve şehir hayatının yükselişi ile doğala özlemin arttığı günümüzde, ağaca dair her şeyi aplikasyon ve web sitesindeki “Ağacın İzinde” bölümünde anlatıyor. 

Ercan Şahin, “ağacın izinin taşıyan her başlık bizim için çok değerli” diyor. Ağacı takip eden mimari yapılardan, sosyal sorumluluk projelerine; dekorasyon trendlerinden, sektörel gündeme kadar her anlamda “Ağacın İzinde” olduklarının altını çizen Şahin, “sadece üretim gücümüzle değil; teknolojimizle, çevreye duyarlılığımızla, kalitemizle ve en önemlisi de kök salıp büyüdüğümüz coğrafyaya olan sorumluluk bilincimizle öncü olma misyonumuzu koruyoruz.” sözleriyle Yıldız Entegre farkını ortaya koyuyor.

 

 

www.yildizentegre.com

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak