IMM KÖLN 2021 FUARI PANDEMİ NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

IMM KÖLN 2021 FUARI PANDEMİ NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ.

24-11-2020
IMM KÖLN 2021 FUARI PANDEMİ NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ.
20-23 Ocak 2021 için planlanan "Imm Cologne" hibrit fuarı, Avrupa ve Almanya ortamında korona pandemisindeki güncel gelişmeler nedeniyle iptal edilmek zorunda kalınmıştır. "Canımızı yaksa bile gerçekle yüzleşmek zorunda kaldık. Şu anda çok dinamik olan gelişme nedeniyle, son zamanlarda katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz arasında çok fazla belirsizlik var. İdeal sponsorumuz VDM, katılımcılarımız ve ortaklarımız ile yakın işbirliği içinde mobilya endüstrisine özel olarak hazırlanmış bu kararı aldık, "diyor Koelnmesse CEO’su Gerald Böse. "Her iki format da - çevrimdışı ve çevrimiçi - özel baskı konseptinde yakından iç içe geçtiği ve karşılıklı olarak bağımlı olduğu için, tamamen dijital bir olay da bu koşullar altında bir anlam ifade etmiyor.

Mobilya ve mobilya endüstrisi için küresel çevrimiçi iş ağı Ambista ile Koelnmesse, mobilya ve mobilya endüstrisindeki piyasa katılımcılarının her gün ihtiyaç duyduğu en önemli işlevleri tek bir platformda birleştiriyor, "diye devam ediyor CEO. Gerald Böse, "İyimserlikle geleceğe bakıyoruz ve endüstrinin yıla burada, Köln’de ’Imm Cologne’ ile dinamik bir şekilde başlayabileceği 2022’yi dört gözle bekliyoruz", dedi.

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak