Hardware Eurasia AVRASYA’NIN HIRDAVAT FUARI

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

Hardware Eurasia AVRASYA’NIN HIRDAVAT FUARI

11-01-2022
Hardware Eurasia AVRASYA’NIN HIRDAVAT FUARI
Avrasya’nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, Reed Tüyap’ın uluslararası deneyimi ve HISİAD’ın sektör duayenliğiyle, 23-26 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektörün tüm bileşenlerini bir araya getiriyor!


Sektörün önde gelen alıcılarını fuar alanın merkezinde, Büyük Satın Almacılar Alanı'nda konumlandırmayı planlayan Hardware Eurasia, yoğun İkili Görüşme programlarıyla verimli iş bağlantıları için birleştirici bir rol üstleniyor. Fuar, yeni nesil fuarcılık uygulamalarıyla dijital platformları kullanarak yıl boyu görüşme imkanı sunuyor. Hırdavat sektörünün ihracat ihtiyaçlarının doğru analizleriyle ortaya çıkan Hardware Eurasia, başta Avrasya bölgesi olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerini fuarda ağırlamayı hedefliyor.

Hardware Eurasia Sektörün Ticaret Platformu Olmaya Hazırlanıyor

Hardware Eurasia İstanbul Hırdavat Fuarı 23-26 Mart 2022'de Reed Tüyap A.Ş. tarafından Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) işbirliğinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarları, ölçüm ve test aletleri ve ekipmanları, aşındırıcı ürünler, kimyasallar ve yapıştırıcılar, izolasyon ve yalıtım malzemeleri, dekorasyon ve tamirat malzemeleri, hortumlar ve sulama malzemeleri, sıhhi tesisat malzemeleri, alçı, alçıpan ve yardımcı ürünleri, yapı hırdavatları, yük kaldırma ekipmanları, saç levha işleme makinaları ve aksesuarları, kompresör ve havalı aletler gibi tüm sektörler ile bir şekilde ilişkilendirilebilecek malzeme, ekip, ekipman ve makinelerin yer alacağı fuarda hırdavat sektörünün tüm ürün ve hizmetleri bir arada sergilenecek.

Uluslararası bir ticaret platformu olarak katılımcılarına önemli ticari fırsatlar sunacak olan Hardware Eurasia Fuarı, Türkiye’nin 7 milyar doların üzerindeki ihracatının da artışına zemin hazırlayacak. Hardware Eurasia katılımcıları, rakiplerini analiz etme, firmalarının sektördeki ağırlığını uluslararası alanda gösterme ve marka bilinirliğini arttırma, ürünlerini ve hizmetlerini aynı anda geniş bir hedef kitleye tanıtma, sektörün yerli ve yabancı karar vericileri ile bir araya gelerek yeni iş birlikleri kurma fırsatı yakalayacak.

Fuar yerli ve yabancı sanayiciler, üreticiler, dağıtıcılar, satıcılar, distribütörler ve esnafların bir araya geleceği fuarda ziyaretçiler sektördeki son teknoloji ürün ve hizmetleri bir arada görme ve kıyaslama imkanı bulacak. Almanya, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Şili, ABD, Çin, Meksika, Umman, Güney Kore, Japonya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Hindistan, BAE, Avustralya, Kanada, İspanya, Brezilya, Arjantin gibi ülkelerden sektörün karar verici ve satın almadan sorumlu profesyonellerinin bir araya gelmesi ile büyük iş birliklerinin kurulacağı fuar ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

 

 

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak