GENTAŞ’ta G-LAM Laminat’la süren yenilikler:

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

GENTAŞ’ta G-LAM Laminat’la süren yenilikler:

21-09-2020
GENTAŞ’ta G-LAM Laminat’la süren yenilikler:
Orman ürünleri sektöründe yıllar boyu edindiği ve kanıtladığı bilgi ve deneyimini kaliteye dönüştürmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir marka olan Gentaş, sektörün özellikle CPL, HPL ve kompakt laminat dallarında öncülüğünü sürdürmekte, Werzalit üretiminde ise Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise sayılı üretici olma konumunu korumaktadır.

 Küreselleşen iş dünyasında hızla değişen dinamiklere uyum sağlamak ve buna paralel olarak şekillenen piyasanın gereksinimlerini uygun esneklikte ve hızda olası yeni ihtiyaçları    karşılayabilmek amacıyla politikalarını güncellemektedir, yeni ürün ve desenler geliştirmektedir. Mobilya ve iç mimarlık vb alanlarda özel ürünleriyle göz dolduran Gentaş, Yaşam tarzımızı yansıtan ve günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan mobilyalar için yeni normale uygun geliştirdiği pek çok ürünle de gündeme damgasını vuruyor. 
Yeni dönemde  hepimiz için belirleyici bir önem taşıyan  hijyen, temizlik ve sağlık konularında  hem ev hem de ofis ortamımızda kullanılan mobilyalar için üretilen   G lam laminat ürünleri tam da bu amaca uygun olarak üretilmiş ve toplumun beğenisine sunulmuştur. 
Dekoratif yapısıyla; Dezenfektanlara dayanımı, kolay temizlenebilmesi ve dayanıklı yapısıyla G lam laminat yaşadığımız süreçte önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. 

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak