Ahşap sektöründe sevilen bir portre, Naci Güngör, ALİM GRUP’a Katıldı...

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Ahşap sektöründe sevilen bir portre, Naci Güngör, ALİM GRUP’a Katıldı...

12-01-2019
Ahşap sektöründe sevilen bir portre, Naci Güngör, ALİM GRUP’a Katıldı...
Ağaç bazlı panel sektöründe 25 yılı aşkın tecrübeye sahip olan 53 yaşındaki Naci Güngör, ODTÜ mezunu ve ileri düzeyde İngilizce bilen tecrübeli bir profesyonel. Uluslararası ahşap literatürünü de çok iyi bilen, pek çok önemli panel ve sempozyumda bildiriler sunan Güngör, sahip olduğu deneyim ve birikimiyle Alim Grup’a çok şey katacak. Alim Grup’u uluslararası çapta büyütmeyi hedefleyen Naci Güngör, Alim Grup’a katılmadan önce, Kastamonu Entegre’de 11 yıl yöneticilik yaptı. Naci Güngör ayrıca, İİB’de Yönetim Kurulu Üyesi, DEİK’te Bulgaristan ve Bosna Hersek İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, FAO’da ( Birleşmiş Milletler Gıda Tarım Teşkilatı) Orman Ürünleri Danışma Kurulu Üyeliği gibi görevlerde de bulundu.

 

Alim Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naser Alim “Deneyimli bir profesyonel olarak Naci Güngör'ün grubumuzun direktörlüğünü üstlenmiş olmasından memnuniyet duyuyoruz. Uzun yıllara dayanan uzmanlığı, kararlılığı ve derin bilgisinin grubumuzun küresel vizyonuna ve başarılı bir şekilde büyümeye devam etmesine katkı sağlayacaktır” dedi.

Özellikle Balkanlar genelinde güçlü ticarı ilişkileri ve doğrudan yapılanmaları bulunan Alim Grup, Makedonya, Kosova, Arnavutluk bölgesine mobilya ve inşaat endüstrisine yönelik ağaç bazlı panel (MDF, Yonga Levha, Laminat Parke, Kapı Paneli)  ihracatı yapmak üzere 2001 yılında Istanbul’da kuruldu. Günümüzde Karadağ, Sırbistan (Belgrad) ve Makedonya’da (Üsküp) yaklaşık 14 bin m2kapalı alanda satış faaliyetlerini yürütmekte olup, Istanbul’da 15 bin m2 kapalı alana sahip merkez binasında ise, mobilya sektörüne yönelik kenar bantı üretmektedir. Son yıllarda başta Almanya, İtalya olmak üzere mobilya endüstrisine yönelik hemen tüm önemli uluslararası fuarlara da katılan grup, gerek bünyesinde üretmiş olduğu boyut kenar bantları , gerekse de dekoratif amaçlı yüzey ürünleriyle de önemli projelere imza atıyor. 

 

 

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak