Yeni CIFF Guangzhou, Ticaret ve Ürün Lansmanı için Etkili bir Platform/ CIFF Guangzhou, the Most Influential

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Yeni CIFF Guangzhou, Ticaret ve Ürün Lansmanı için Etkili bir Platform/ CIFF Guangzhou, the Most Influential

12-01-2019
Yeni CIFF Guangzhou, Ticaret ve Ürün Lansmanı için Etkili bir Platform/ CIFF Guangzhou, the Most Influential
CIFF, 43. Çin Uluslararası Mobilya Fuarına hazırlanmakta , Her yıl Guangzhou’da gerçekleşen bu etkinlikler iki aşamada gerçekleşecek. Fuar, ürün sektörüne göre bölünmüş durumda: Birincisi, 18-21 Mart 2019 tarihleri arasında, ev mobilyası ve ve tamamlayıcı aksesuar, aydınlatma, tekstil bahçe mobilyası, ev dekorasyonu ve ev tekstili; ikincisi,28 - 31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan ofis mobilyaları, otel mobilyaları, aksesuarlar, metal mobilyalar ve kamu alanları ve resepsiyon alanları için mobilyalar, mobilya endüstrisi için malzeme ve makineler olacak. Bu tarihte gerçekleşen yarı mamül mobilya malzemeleri yüzey malzemeleri aksesuarlar endistri fuarının 5. Salonu da İnterzum Guangzhou olarak hizmet verecek.

  CIFF Guangzhou, the Most Influential  

Preparations are underway for the 43rd edition of Ciff (China International Furniture Fair), which will take place at in Guangzhou over two phases, divided according to product sector: the first, from 18 to 21 March 2019, is dedicated to home furnishings, outdoor and leisure furniture, home décor and home textiles; the second, from 28 to 31 March, will be for office furniture, hotel furnishings, accessories, metal furniture, and furnishings for public spaces and reception areas, as well as materials and machinery for the furniture industry. Without a doubt, excitement and innovation are the key words of the next edition of Ciff Guangzhou which, completely reinvented, will host over 4,000 exhibitors gathered in an exhibition space extending over 760,000 square metres.

Platform of first choice for launch of new products and trade; this is indeed the theme of the 43rd edition, a theme emphasising Ciff’s constant commitment to offering a global platform that best launches exhibitors’ innovations, taking great care to welcome sector professionals, including the growing number of foreigners among them. In fact, over the years, Ciff has consistently come in first place with the highest number of overseas buyers compared to all other Chinese trade fairs, recording 30,000 foreign operators amid its total 200,000 visitors, testifying to Ciff’s worldwide value and interest.

Ciff is thus proving to be the proud leader and reflection of a rapidly growing China, not only from an economic point of view but also, and above all, from the standpoint of a culture of good living. It follows that all the latest Chinese trends and proposed products, increasingly sought-after in terms of design and quality, will be represented here. Ciff is a fair capable of continually reinventing itself, responding to the needs of exhibitors and visitors, providing the best organisational solutions, hosting the most important brands, and offering a complete exhibition experience thanks to the organisation of numerous events and seminars, as well as the creation of a commercial atmosphere and comfortable environment, furnished with functional and refurbished reception and meeting areas and Vip lounges.  The fair has also reinvented its image. In fact, this year Ciff will be promoted with a single image that integrates the content of the entire furniture industry supply chain represented at Ciff, portraying all five of the main categories with corresponding main colours and iconic furniture pieces.

One of the aspects that makes Ciff unique is undoubtedly its representation of the entire supply chain of the furniture industry: from home furnishings, home décor and home textiles to outdoor and office furniture, to Cifm/interzum guangzhou, a fair dedicated to components and machinery.

The exhibition layout has been further optimised; the first phase was upgraded across the five main categories and the seven areas dedicated to individual trends: the high-end import spacedesign fashion spacewhole house custom spacesoft decoration living spaceleisure living spaceefficient office space, and smart home space.

Reinforcing the cosmopolitan spirit, as many asthree halls, for a total area of 90,000 sqm, will be fully devoted to high-end import furnishings, fine furniture perfectly suited to the needs of the Chinese market, always in search of a better quality of life.

The outdoor and leisure furniture sector will be presented through a variety of events and activities such as balcony design contest, garden show, in Area D of the fair complex.

The exhibition layout for the second phase, devoted to the Office Show, will be further expanded and optimised. The Nanfung International Convention & Exhibition Centre, located near the Canton Fair Complex, will be used as Area E of Ciff dedicated to smart offices and support products suitable for providing intelligent solutions.

 

 

 

 Yeni CIFF Guangzhou, Ticaret ve Ürün Lansmanı için   Etkili bir Platform

CIFF, 43. Çin Uluslararası Mobilya Fuarına hazırlanmakta ,  Her yıl Guangzhou'da  gerçekleşen bu etkinlikler iki aşamada gerçekleşecek.  Fuar, ürün sektörüne göre bölünmüş durumda:    

        Birincisi, 18-21 Mart 2019 tarihleri arasında, ev mobilyası ve ve tamamlayıcı aksesuar, aydınlatma, tekstil bahçe mobilyası, ev dekorasyonu ve ev tekstili;

         ikincisi,28 - 31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan  ofis mobilyaları, otel mobilyaları, aksesuarlar, metal mobilyalar ve kamu alanları ve resepsiyon alanları için mobilyalar, mobilya endüstrisi için malzeme ve makineler olacak.  Bu tarihte gerçekleşen yarı mamül mobilya malzemeleri yüzey malzemeleri aksesuarlar endistri fuarının 5. Salonu da İnterzum Guangzhou olarak hizmet verecek.

           Şüphesiz, heyecan ve yenilikçilik, CIFF Guangzhou'nun bir sonraki fuarının  tamamen yeniden keşfedilen, 760.000 metrekarenin üzerinde bir alanında toplanan 4.100'den fazla katılımcıya ev sahipliği yapacak olan anahtar sözcüklerde gizli. 

          “Yeni ürünlerin ve ticaretin başlatılması için ilk tercih platformu”; CIFF’in, katılımcıların yeniliklerini en iyi şekilde başlatan küresel bir platform sunma konusundaki kararlılığını vurgulayan 43’üncü temanın teması, ki CIFF bu sayede aralarında giderek artan sayıda yabancı olmak üzere sektör profesyonellerini memnun etmeye büyük önem veriyor. Aslında, CIFF yıllardan beri, diğer tüm Çin ticaret fuarlarına kıyasla en fazla sayıda denizaşırı alıcı ile ilk sırada yer alırken, toplam 200.000 ziyaretçinin 30.000 yabancı operatörünü kayıt altına alarak CIFF'in dünya çapındaki değerini ve ilgisini gösterdi. CIFF, hızla büyüyen bir Çin'in, sadece ekonomik açıdan değil, aynı zamanda ve her şeyden önce, iyi bir yaşam kültürü açısından da gururlu bir lider ve yansıması olduğunu kanıtlamaktadır. Sonuç olarak, tasarım ve kalite açısından gittikçe daha fazla aranan tüm Çin trendleri ve önerilen ürünler  önceki yıllarda olduğu gibi  2019 Mart ayında da burada temsil edilecektir.

 

Yeniden Tasarlanan Bir Fuar

CIFF, sürekli olarak kendini yeniden keşfetme, katılımcı ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarına cevap verme, en iyi organizasyonel çözümleri sağlama, en önemli markaları barındırma ve sayısız etkinlik ve seminerin organizasyonu ile eksiksiz bir sergi deneyimi sunma yeteneğine sahip bir fuardır. Ticari bir atmosferin ve rahatlığın yaratılması esas alınmış bu haliyle de önemli bir ticaret fuarıdır. Her yıl dünyanın dört yanından gelen alıcılar buradaki yine dünyanın farklı ülkelerinden gelmiş firmalarla iş ilişkileri kurarlar ve önemli ticari sonuçlar alırlar. 

 

Fuar mükemmel bir konstrüksiyon  ve özgün bir tasarımla gerçekleştirilmiş , fonksiyonel ve yenilenmiş resepsiyon ve toplantı alanları ve VIP salonları ile döşenmiştir.

Her yıl imaj tazelemesi gerçekleştiren Ciff  bu yıl   temsil edilen tüm mobilya endüstrisi tedarik zincirinin içeriğini bütünleştiren tek bir görüntü ile tanıtılacak ve ana kategorilerin beşini de ana renkler ve ikonik mobilya parçalarıyla buluşturacak.

Yeni Düzen:   CIFF'yi benzersiz kılan özelliklerden biri de mobilya endüstrisinin tedarik zincirinin tümünün temsilidir: ev mobilyalarından ev dekoruna ve ev tekstillerinden dış mekan ve ofis mobilyalarına, kadar geniş bir yelpaze sunuyor. CIFM   ise / interzum guangzhou'ya, ve makinelere ayrılmış bir fuar .

Fuar düzeni daha da optimize edilmiştir; ilk aşama beş ana kategoride ve bireysel trendlere ayrılmış yedi alan arasında geliştirildi: üst düzey ithalat alanı, tasarım moda alanı, tüm ev özel alanı, yumuşak dekorasyon yaşam alanı, boş zaman yaşam alanı, verimli ofis alanı ve akıllı ev alanı olmak üzere toplam 90.000 m2'lik bir alan için kozmopolit ruhu pekiştiren, üç salondan oluşan, yüksek kaliteli ithal mobilyalara, ayrılmış özel bir alanı da mutlaka görmek gerekiyor. 

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak